У зв'язку з війною можлива затримка з обробкою замовлень. Ваші питання чекаємо в чаті або в Viber. Будь-ласка, уточнюйте ціни перед замовленням!
Тканини з ворсом для оббивки м'яких меблів, як правило, вибирають за їх благородний зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики. Меблеві велюри та флоки приємні тактильно, а вибір модифікацій цих тканин настільки великий, що часом складно швидко зорієнтуватися. Водночас саме флок виглядає фаворитом у цій парі у плані ціни, чим і обумовлюється його популярність.
Історія текстильного матеріалу під назвою флок почалася понад два тисячоліття на території сучасного Китаю. Тоді малюнки з нарізаних волокон наносилися на текстиль, покритий тонким шаром спеціальної смоли.
На сьогоднішній день процес виробництва флока є кілька взаємопов'язаних етапів:
Стандартна ширина рулону тканини – 140 см.
Область застосування
Як оббивний матеріал для диванів, крісел та інших м'яких меблів, пошиття штор та одягу, виготовлення прикрас тощо.
Тест Мартіндейла
Як і у разі будь-якого іншого меблевого текстилю, показник зносостійкості (стійкість до стирання) флока визначається за допомогою тесту Мартіндейла. На сайті інтернет-магазину divani.ua представлені матеріали від різних виробників з рівнем від 14000 до 100000 циклів ТМ.
Зверніть увагу, що для домашнього використання ми рекомендуємо вибирати текстиль із кількістю циклів не менше 30000 за ТМ.
Як відрізнити якісний флок від неякісного?
Основний показник якісних тканин — те, наскільки міцно приклеєний ворс до основи. Всі волоски мають бути прямі та однакової довжини. Кінчики їх не склеєні один з одним. Такий ефект досягається за допомогою активації ворсу певними реактивами.
Асортимент інтернет-магазину divani.ua представлений флоками виробництва Китаю, Туреччини, Польщі та ін.
Переваги флоків:
Недоліки флоків:
Як доглядати за тканиною флок?
Тканина флок для меблів буває: